Konstantin Burdakov kinnitas, et Transi buss vajus teelt välja tugeva tuule tõttu (+selgitused testitavate osas!) (1)

Vasakul Transi tegevjuht Konstantin Burdakov. Foto: Andrei Smetana

Reede õhtul Lilleküla jalgpallihallis toimuma pidanud Taliturniiri kohtumine Nõmme Kalju ja Narva Transi vahel jäi ära, sest teel olnud Transi buss sõitis Tallinna lähistel teelt välja.

Jalgpallihallis viibinud Transi tegevjuht Konstantin Burdakov kinnitas Soccernet.ee-le, et bussis viibinud inimestega on kõik korras ja midagi hullu ei juhtunud. "See ei olnud päris avarii, aga meie buss lihtsalt sõitis teelt välja," ütles Burdakov. "Oli väga tugev tuul ja ta lihtsalt, rahulikult, vajus tee kõrvale."

"See juhtus umbes 25 kilomeetri kaugusel Tallinnast. Õnneks midagi hullu ei ole, lihtsalt mäng jääb ära," lisas Burdakov, kuid avaldas lootust, et päris pidamata mäng siiski ei jää. "Loodetavasti saame pühapäeval ikkagi ära mängida, kui Kalju sellega nõus on." (Trans andis pärast intervjuud sotsiaalmeedia vahendusel teada, et mäng toimub Lilleküla jalgpallihallis pühapäeval, 23. jaanuaril kell 16.30.)

Kohtumises Kalju vastu pidanuks Transi poolelt kaasa tegema mitu põnevat mängumeest, kellest värskeim lisandus Eesti vutisõprade teadvusesse alles eile: tegemist on ukrainlase, ühel korral ka kodumaa A-koondist esindanud 34-aastase keskkaitsja Deniss Dedetškoga.

REKLAAM

"Ta tuli siia juba eelmisel reedel ja oli ka esimesel Taliturniiri mängul (samal päeval FCI Levadia vastu - M. K.) kohal," ütles Burdakov. "Kahjuks jõudiski ta siia alles samal päeval, seega siis ta veel ei mänginud, aga nüüd on ta saanud juba terve nädala meeskonnaga koos treenida."

Klubi tegevjuhi sõnutsi oli sedavõrd suurte kogemustega mängija Eestisse jõudmine suuresti peatreener Aleksei Eremenko teene. "Tema (Dedetško - M. K.) on läbi treeneri sidemete toodud mängija," kinnitas Burdakov. "Vaatame, mis olukord temaga on, aga meie arvates on ta väga huvitav mängija, kes saab kindlasti meie võistkonda tugevdada."

Lisaks Dedetškole pidanuks Kalju vastu mängima ka teine välismaalasest testitav, viimati Venemaa tugevuselt kolmandas divisjonis pallinud Maks Dziov, kes juba Taliturniiri avamängus kaasa tegi. "Temaga veel midagi kindlat ei ole, kuna me vaatame samale positsioonile ikkagi mitut mängijat," selgitas Burdakov. "Kes on meie arvates parem, selle võtame."

Eelnimetatud meeste kõrval kuulub Transi testitavate nimistusse ka kolmas välismaalane, kelleks on kaitsemängija Ryan Lindsay. Paraku jäi 20-aastane kanadalane nädala hakul haigeks ning täna meeskonnaga kaasa ei reisinudki.

"Ryani kohta oli meil juba detsembris info olemas ning juba jõulude ajal teadsime, et ta tuleb siia," lausus Burdakov. "Treener ütles, et tegu on tema jaoks huvitava mängijaga ja tahaks teda testimisel vaadata. Kahjuks jäi ta nädala alguses natuke haigeks, aga loodetavasti on ta järgmisel nädalal olemas ja siis saame temaga edasi vaadata."

Lisaks välismaalastele osalevad Transi treeningutel ka kolm Eesti taustaga klubiotsijat: nendeks on väravavaht Aleksei Matrossov, kaitsja Aleksandr Ivanjušin ning universaal Jevgeni Demidov. Kõigi kolme olukord on Burdakovi sõnul klubi silmis võrdlemisi sarnane.

"Nad on kaks nädalat meeskonnaga treeninud ja treeneril on nende osas mulje olemas," võttis tegevjuht asja kokku, kuid lisas, et mängu toimumise korral võinuks nende tuleviku osas juba täna nii mõndagi selgeks saada. "Tänane mäng oleks võinud palju otsustada."

Transi testitavate nimekiri koosneb praegusel hetkel kuuest mängijast, kuid Burdakovi sõnul on juurde oodata veel vähemalt üht välismaalast. "Kedagi veel ... kindlasti saab oodata!" muigas ta. "Aga olen nõus: nimesid on palju, peame otsustama, mis nendega saab. Ootame kindlasti ründefaasi ühte leegionäri ... võib-olla mitte veel järgmiseks mänguks, aga ülejärgmiseks küll."

1 kommentaar

Väravavaht   •  
(85.253.207.***)
Oli teine Jõelähtme tankla juures tõesti ennast kahe suuna vahele hange kinni sõitnud..

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK