Kolm-null, duubel kaks (hinda mängijaid!) (13)

Avapoolajal Ilja Antonovi õnnelikust tabamusest juhtima asunud Sinisärgid teisel kolmveerandtunnil tagasi ei hoidnud - karistuslöögist tegi skoori Konstantin Vassiljev, iluväravaga sai hakkama Sander Puri

Kuigi mäng algas eestlaste jaoks väikestviisi ehmatusega, kui hüppeliigest vigastanud Karol Mets pidi juba kümnekonna minuti järel pingile tulema. Tema asemele valis Magnus Pehrsson aga väga õige mehe, sest sisse tulnud Ilja Antonov avas enne pooltunni täitumist oma esimese koondiseväravaga skoori, kui tema madal löök väravavahi puterdamisest võrgus maandus - 1:0!

Mäng oli nii enne kui pärast väravat täiesti Eesti kontrolli all ning suuremaid probleeme sinises särgis meestel ei tekkinud, kuigi korra pidi Pavel Londak kauglöögi efektse ühekäetõrjega lati alt ära tooma küll.

Pareiko tuleb, väravad järgi

Teiseks poolajaks tegi Eesti kaks vahetust - tipuründajat Ats Purjet asendas Rauno Sappinen, kuid kõige suurema ovatsiooni teenis vahetusest sekkunud Sergei Pareiko, mees, kes tuli platsile oma karjääris viimast korda.

Tulemata ei jäänud ka väravad - esmalt virutas karistuslöögi võrku Konstantin Vassiljev, hoopis ilusama tabamuse sai endale aga Sander Puri, kes vasakul äärel end kaitsja eest palliga ära keerutas ning seejärel palli kena kaarega tagumise posti kõrvale sokutas - 3:0!

Ka kolmanda värava järel oli jätkus Eesti totaalne domineerimine, kuid võimalusi enam nii agaralt väravasse ei löödud - paar supervõimalust oli Rauno Sappinenil, kuid tundus, et noorel poisil vedasid pisut alt närvid. Korduvalt eksisid ka nevislaste keskkaitsjad, kell pirukatest Eesti nii mõnegi tabamuse oleks võinud juurde lisada.

Nii jäigi lõppskooriks täpselt sama seis nagu ka kuus päeva varem Gruusia vastu - 3:0 võit ning ühtlasi jäävad plussi ka kogu aasta võitude-kaotuste suhe (5 võitu, 1 viik, 4 kaotust) ning väravate vahe (12:8).

Eesti - Saint Kitts ja Nevis 3:0 (1:0)