Koeman: oleksime pidanud varem mängu saatuse otsustama (Pirlo ja Bonucci: meil olid paljud mängijad puudu) (0)

Barcelona peatreener Ronald Koeman. Foto: Barcelona Twitter

Barcelona peatreener Ronald Koeman rääkis Torino Juventuse alistamise järel, et kuigi tema hoolealused domineerisid kõik 90 minutit ja tekitasid väga palju väravavõimalusi, siis Juventus oli sisuliselt lõpuni mängus sees. Seda ei oleks tohtinud juhtuda.

Barcelona sai võõrsil Juventuse üle 2:0 võidu, ent oleks võinud lüüa rohkem väravaid. "Mängisime keskväljal väga hästi, mis lubas meil tekitada palju võimalusi. Domineerisime kõik 90 minutit. Olime paremad kui vastased ja meeskond mängis väga hästi," ütles Koeman mängujärgsel pressikonverentsil. "Kui teeme hea mängu, siis tekitame palju võimalusi. Täna oleksime pidanud varem mängu saatuse otsustama. Meil olid kindlad väravavõimalused."

Juventuse peatreener Andrea Pirlo märkis, et paljdue mängijate puudumine on neile probleem. "Teadsime, et tuleb keeruline mäng, sest Barcelona mängib head jalgpalli ning on harjunud sellisel tasemel mängima. Peame tööd edasi tegema. See mäng tuleb meile tulevikus kasuks. 

Loodan, et mul on varsti rohkem mängijaid, sest mul ei olnud palju valikuid. Need mängijad, kes alustavad, peavad mängima peaaegu kõik 90 minutit kaks korda nädalas. See pole neile lihtne, eriti seepärast, et nad on noored ja vähekogenud. Peame rünnakul palli kiiremini liigutama, et saaksime üks-üks olukordadesse, kuid me ei saanud sellega hakkama."

REKLAAM

Juventuse keskkaitsja Leonardo Bonucci Sky Sport Italiale: "Viimasel ajal pole tulemused meie standarditele vastavad. Teadsime, et tuleb raske mäng, mõlemal meeskonnal olid paljud mängijad puudu. Tegime palju vigu ja see tegi Barcelona elu lihtsamaks. Meid ootab ees pikk teekond, sest teame, et oleksime saanud paremini mängida, isegi mina olin hädas. Meil on palju uusi mängijaid, kellel pole Euroopas kogemusi. Meil on paljud mängijad puudu ja mängime iga kolme päeva järel."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK