Klopp talendikast Thiagost: kui anda talle pall, siis käitub ta nagu laps (0)

Thiago liitus Liverpooliga vaid paar nädalat tagasi. Foto: Liverpooli Twitter

Inglismaa valitseva meistri Liverpooli loots Jürgen Klopp seletas Sky Sportsile, et klubi üks uuemaid oste Thiago Alcantara on palliga mängides lapsik. Samas tõdes sakslane, et poolkaitsja on muidu väga osav ning oluline meeskonna lüli.

29-aastane Itaalias sündinud, kuid Hispaania kodakondsusega Thiago on oma karjääri jooksul esindanud ainult Euroopa tippmeeskondi. Poolkaitsja rolli täitev pallur alustas leivateenimisega Barcelonas, kust ta 2013. aastal kolis Münchenisse. Saksamaal sai temast tõeline staar ning seitse aastat ja seitse liigatiitlit hiljem soetas mehe Liverpool. Ühendkuningriigis on Thiagol juba debüüt ka tehtud, kui ta eelmises mänguvoorus sai Londoni Chelsea vastu pooleks mänguks platsile ning tegi väga korraliku esituse.

"See on vägagi selge, et Thiago on suurepärane jalgpallur," ütles Klopp jutu alustuseks. "Te nägite seda [mängus Chelseaga]. Mõned mängu elemendid on talle loomulikud, samas teistel on nendega raskem. Tal on mitmeid häid omadusi [mis lahutab teda ülejäänud maailmast]. Esiteks on ta väljakunägemine vapustav ning kui panna see kokku hea triblamisoskusega ning suurepärase söödumänguga, siis saame kokku väga huvitava komplekti. Täpselt selline Thiago ongi!"

"Lisaks sellele on ta inimesena suurepärane. Üllatav on see, et kui anda talle pall, siis meenutab ta last. Kui võtta aga pall ära, siis käitub ta nagu täiskasvanud ning kogenud jalgpalliinimene, kes huvitub taktikatest ja kõigest muust. Kõige olulisem on see, et ta tahab õppida."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK