Klopp: enne koosolekut tean ma vaid esimest lauset (1)

Foto: Liverpooli Twitter

Kuigi Jürgen Klopp on välismaalase kohta silma paistnud üllatavalt hea sõnakasutusega, siis tema enda sõnul tulevad tema repliigid alati "hoo pealt".

Kui The Athleticu ajakirjanik tegi intervjueerides tähelepaneku, et Klopp suudab alati leida õigetes kohtades õigeid sõnu, vastas Klopp: "Ma enamasti ei mäleta, mida ma ütlen. Kui poisid ei räägiks hiljem meedias nendest, siis ma isegi ei teaks, et mina olen midagi sellist öelnud."

"Mäletan, mida Divock Origi ütles pärast mängu Dortmundiga (2016. aasta Euroopa liiga finaal, kui Liverpool mängis 1:3 kaotusseisu 4:3 võiduks). Ta ütles: "Boss rääkis meile poolajal, et kui me selle seisu ümber pöörame, siis on see lugu, mida saaksime enda lastelastele rääkida. Seega on see väärt põhjus pingutamiseks.""

"Kuid kui see käiks nii lihtsalt, siis ma ütleksin neile selliseid asju pidevalt! Me kõik tahame alati rääkida lastelastele lugusid. Kui me alustame meeskonna koosolekut, siis ma tean ainult esimest lauset," jätkas endine Dortmundi Borussia loots. "See kõik kordub nädalast nädalasse ja jääb mulle mällu. Ma ei kirjuta midagi ülesse, vaid mõtlen sellele, mida poisid peaksid kuulma. S**t trenn, väga hea trenn, mida iganes. Ma tean, kuidas see kõlab ja see ei tohiks nii kõlada, et ma leian alati õigeid sõnu. Kuid usaldan õigete sõnade leidmisel end 100%."

REKLAAM

"Ma tean vaid esimest lauset. Ma ei ole närvis, kuna ma ei tea veel teist lauset. Tunnen alati peale koosolekut, et ma higistan siit [kuklaesisest]. Alles siis saan aru, kui intensiivne koosolek just oli."

1 kommentaar

Suure Pooli fänn   •  
(80.235.38.***)
2016. aastal ei mängitud Dortmundiga Euroopa liiga finaali, olgem ikka täpsed oma kirjutistes. Liiga palju on lahmimist. Kontrollige fakte, enne kui midagi avaldate. Selliseid faktiviguesineb kahjuks pidevalt. Pole ju raske netist üle vaadata, millises faasis Suur Pool 2016 Dortmundiga mängis. Siit nähtub, et Pool võitis Euroopa karika, kui ta finaalis võitis, aga karikat ei võidetud. Olgem korrektsed, vastasel juhul tekib ebausaldusväärsus kõikide lugude lugemisel.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK