Klopp ägestus Liverpooli lohakaks nimetanud Man Unitedi legendi peale (0)

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp. Foto: Liverpooli Twitter

Inglismaa Premier League'i kolmanda vooru viimases kohtumises alistas Liverpool koduväljakul 3:1 Arsenali. Kohtumise järel ägestus võitjate peatreener Jürgen Klopp – muidugi talle omasel muhedal moel – Manchester Unitedi legendaarse kapteni Roy Keane'i peale.

Keane oli mängu Inglismaal otseülekandes näidanud telekanali Sky Sports stuudioekspert ning kui sealt võeti kohtumise järel ühendust Anfieldiga, kus telesilla teises otsas oli Klopp, võttis sakslane Keane'il sõnasabast kinni ja järgnesid vaatemängulised 90 sekundit.

Jürgen Klopp: "Kas mu kuulsin õigesti, et härra Keane'i arvates oli meie tänane esitus lohakas? Ma kuulsin teid juba enne, kui ma eetrisse tulin. Kas ta tõesti ütles nii?"
Stuudiojuht: "Mu meelest ütles ta seda esituse paari aspekti kohta, aga Roy, äkki täpsustad?"
Roy Keane: "Nad on pettunud paari Arsenalile antud väravavõimaluse üle..."

Klopp lõikab vahele: "Kas ta tõesti ütles lohakas esitus? Ma võib-olla ei kuulnud õigesti. Äkki rääkis ta mõne muu mängu kohta, sest pole võimalik, et ta ütles seda meie mängu kohta. See on uskumatu hinnang meie tänasele esitusele. Mängisime läbinisti erakordset jalgpalli, ei mingit lohakust, absoluutselt mitte mingit.

Domineerisime alates esimesest sekundist meeskonna vastu, kes on 100% heas vormis. Alisson pidi tegema ühe hea tõrje ja nad suutsid meie kaitseliini taha sokutada kaks palli. Seda polegi võimalik vältida ja sellepärast ongi vaja [tasemel] väravavahti. Aga kui need hetked välja arvata, mängisime läbinisti erakordset jalgpalli! Jah, üheski tulevases mängus see enam ei loe, aga tänase õhtu kohta pole võimalik öelda ainsatki halba sõna."

Keane: "Sa vist kuulsid natuke valesti. Ma ütlesin, et teil oli paar lohakat hetke, aga üldiselt olite hiilgavad. Ma ei ole kindel, et sa kuulsid õigesti."
Klopp: "Jah, sest meie kohta ei saa ju täna lohakas öelda. Kuulsin kõlarist ainult sõna lohakas ja mõtlesin, et kui seda sõna tänase kohta kasutati, siis see oli vale valik."
Keane: "Pead mu öeldu tervikuna ära kuulama."
Klopp: "Vaatan selle üle, 100%!" 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK