Klavan teenis taas keerulisest mängust napilt punkte (1)

Kui reede õhtul ei suutnud Roma liider Interi vastu viigist enamat, siis rõõmustas see tõenäoliselt kõige rohkem Sardiinia esindustiimi Cagliari fänne. Täna oli neil võimalus vahet pealinlastega suurendada, kuid lõppkokkuvõttes teeniti vaid viik Sassuololt.

Kuna eile kaotas Juventus liigas Rooma Laziole, siis tänu sellele on nüüd kõige kauem püsinud liigas kaotuseta just Cagliari. 1970. aasta meisterklubi alistus viimati kellelegi lausa teises mänguvoorus ehk 1. septembril, mil nad jäid minimaalselt alla Milano Interile. Kui mõelda, et tiim tuli mullusel aastal 15. kohale, siis on järgnev seeria olnud suhteliselt imekspandav: kaheksa võitu ja neli viiki ning sealhulgas on võidetud nii Napolit, Atalantat ning viigistatud Romaga.

Tänane päev algas aga väga kehvalt, kui juba 36. minutiga oldi 0:2 kaotusseisus. Kusjuures pigem viletsat mängu tegi ka meie oma Ragnar Klavan, kes eksis pisut positsioneerimisega esimese värava ajal. Cagliari fännide õnneks tegi klubi aga tugeva teise poolaja ning järjekordselt suutis peatreener Rolando Maran tuua sisse vahetusmehe, kes ka koheselt värava kirja saab. Sel korral sai au omale Daniele Ragatzu (28), kes lõi alles oma esimese värava.

Teise tabamuse kirjutas oma nimele Joao Pedro, kellest sai alles teine mängija Cagliari ajaloos, kes on esimese 15. mänguvooruga löönud vähemalt kümme väravat. Esimesena suutis seda pea 50 aastat tagasi Luigi Riva.

Lecce - Genoa 2:2 (0:2)
60. Filippio Falco, 70. Andrea Tabanelli - 31. Goran Pandev, 45+3. pen. Domenico Criscito

Eemaldamised: 69. Kevin Agudelo, 77. Goran Pandev (mõlemad Genoa)

SPAL - Brescia 0:1 (0:0)