Klavan mängis Serie A avavoorus ühe poolaja (1)

Ragnar Klavan alustas täna Itaalia Serie A-s oma kolmandat hooaega. Ta kuulus võõrsil Sassuolo vastu Cagliari põhikoosseisu, aga vahetati väravateta avapoolaja järel välja.

Mäng jäi 1:1 viiki. Kohtumist domineerinud ja rohkem häid võimalusi loonud Sassuolo jäi 77. minutil kaotusseisu, kui Joao Pedro tsenderdas ja Giovanne Simeone skooris peaga.

87. minutil viigistas Mehdi Bourabia ilusa karistuslöögiga. Sellele eelnes Klavani asemele vahetusest sekkunud Fabio Pisacane viga Gregoire Defreli vastu.

Cagliari peatreenerina tegi oma liigadebüüdi endine Sassuolo (ja ka endine Roma) juhendaja Eusebio Di Francesco.

Sassuolo - Cagliari  1:1 (0:0)