Klavan liitub koondisega vaid väga ekstreemsetel juhtudel (0)

Foto: Gertrud Alatare

Eesti koondise peatreener Karel Voolaid selgitas täna ka Ragnar Klavani olukorda. Viimati eelmise aasta septembris koondist esindanud Cagliari keskkaitsja liitub edaspidi Sinisärkidega vaid äärmisel vajadusel.

"Ma rääkisin Ragnariga üle nädala tagasi pea poolteist tundi. See oli meie üks pikemaid vestluseid. Meie kõne polnud stiilis, et "Eestimaa jalgpall on mudas ja on vaja tulla päästma". Di Francesco (Cagliari uus peatreener Eusebio Di Francesco - R. V.) on toonud sinna päris palju kaasaegset treeningmetoodikat, mis on väga nõudlik ja suurtel koormustel," kirjeldas Voolaid.

Ta jätkas: "Praegu on Ragnar sellises olukorras, et jaksu jagub ainult klubimängudeks. Üks mäng juba andis märku, et lihased võivad natuke järgi anda, kui ta täie tambiga treenib ja seda ta kahtlemata teha tahab. Edaspidi saame rääkida vaid väga ekstreemsetest olukordadest, kus on Eesti koondisel tõesti väga vaja või ta näiteks klubis üldse mängida ei saa. Tänasel päeval on Ragnari olukord selline, et keskendub oma tegemistele Itaalias ja leiab aja oma perele."

Klavan on Eesti koondist esindanud kokku 127 korral, aga alates 2017. aasta oktoobrist on ta platsil käinud vaid viiel korral ja viimase aasta jooksul mitte kordagi. Eelmise aasta lõpus ütles ta välja, et temaga on targem mitte arvestada.

REKLAAM

"Pean õigeks siinkohal välja öelda, et targem on minuga koondises praegu mitte arvestada, sest kogu jalgpalliline energia läheb praegu tervena ja klubi jaoks vajalikuna püsimiseks. Tahan veel vähemalt ühe, aga miks mitte ka kaks hooaega tipptasemel kaasa lüüa. See on valus otsus, mida raske välja öelda, aga pean tähtsaks olla aus koondise ja poolehoidjate vastu.

Samas ei soovi ma lõplikku kriipsu koondise esindamisele alla tõmmata. Kui võimalused kokku langevad ja minu abi vajalik, siis jooksen koondise eest taas väljakule."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK