Klavan ja Cagliari pidid endast kõik välja panema, aga seda magusam on võit! (1)

Ragnar Klavan ja Cagliari said Itaalia kõrgliiga 14. voorus raske, ent seda magusama 4:3 võidu Sampdoria üle.

Esimesel poolajal oli Cagliari hädas realiseerimisega ja vastastele kingitud rumal penalti lubas hoopis Leicesteri ime arhitekti Claudio Ranieri juhendatava Sampdoria riietusruumi 1:0 eduseisus. Penalti realiseerinud vanameister Fabio Quagliarella andis teisel poolajal resultatiivse söödu ja lõi fantastilise kolli, kuid sellest külalistele lõpuks ei piisanud.

Esimese lootusekiire andis Cagliarile Radja Nainggolan, kui tegi 69. minutil 25 meetrilt seisuks 1:2, kuid Quagliarella vastas kohe juba mainitud väravaga. Sellest aga ei murdutud ja Joao Pedro kaks väravat kolme minuti jooksul - esimene neist välisküljega - tõid tabloole 3:3 viigi.

Viiest üleminutist tiksus juba kuues, kui Luca Pellegrini tsenderdus vasakult äärelt leidis Alberto Cerri peanupu. Vaid kolm minutit varem vahetusest sekkunud ründaja lõigi oma esimese liigavärava Cagliari särgis, olles seda oodanud 20 mängu!

Kolm punkti tabelisse juurde kergitasid Cagliari uuesti Romaga neljandat kohta jagama. Klavan, kes kuulus Cagliari algkoosseisu viiendat mängu järjepanu, sai oma esimesel kohtumisel Ranieriga viisakalt hakkama - väravaolukordades meie mehe otsa vaadata ei saa.

Cagliari - Sampdoria 4:3 (0:1)
69. Radja Nainggolan, 74., 76. Joao Pedro, 90+6. Alberto Cerri - 38. pen., 70. Fabio Quagliarella, 52. Gaston Ramirez