Klassi näidanud Klavan hoidis Ribery ja kompanii kuival (0)

Ragnar Klavan kuulus Cagliari algkoosseisu, kui võõrsil tehti 0:0 viik Fiorentinaga.

Kuigi Cagliari alustas võõrsil väga aktiivselt ja juba 40 sekundi järel kõmmutas Radja Nainggolan kauglöögi napilt postist mööda, oli kohtumise avapoolaeg üldjoontes võrdne. Klavanil siiski väga palju tööd polnud, tekkinud väravavõimalusi suutsid võõrustajad ise järjest raisata. Parim šanss avanes ghanalasest poolkaitsjal Alfred Duncanil, kes lõi aga kauglöögi posti.

Teisel poolajal hakkas aina enam silma paistma, et mõlemad meeskonnad on tihedast mängugraafikust väsinud. Klavan hoidis kontrolli all nii Dušan Vlahovici kui ka vahetusest sekkunud Patrick Cutronet, olles oma meeskonna üks kindlamaid. Et Cagliari rünnakud mängu lõpus täiesti raugesid, võidakse võõrsilt saadud viigiga kindlasti rahul olla.

Küll aga tähendas üks punkt, et lootus eurosarja pääsemisest hakkab vaikselt käest libisema. 11. kohal olev Cagliari jääb kuuendat kohta hoidvast AC Milanist maha üheksa ja AS Romast 8 punktiga, lisaks on Romal mäng varuks. Hooaja lõpuni jääb veel seitse vooru.

Teises samal ajal peetud kohtumises sai viienda koha nimel võitlev Napoli võõrsil napi võidu väljalangemistsoonis püsiva Genoa üle. Otsustava värava lõi kõigest kaks minutit pärast mängu sekkumist Hirving Lozano.

Fiorentina - Cagliari 0:0

Genoa - Napoli 1:2 (0:1)