Kindel! Venemaa jääb välja ka 2024. aasta EM-ilt (3)

2024. aasta EM toimub Saksamaal. Foto: Scanpix / Thomas Boecker / DFB

Veebruaris Ukrainasse tunginud ja sõja algatanud Venemaa lõigati rahvusvahelisest jalgpallist välja mõni päev hiljem. Täna kinnitas UEFA, et Venemaa pole oodatud ka 2024. aastal toimuvale EM-ile.

UEFA kinnitas 2024. aastal toimuva EM-i loosimisprotseduure, mille käigus sai kindlaks, et Venemaa jääb jätkuvalt rahvusvahelisest jalgpallist kõrvale. Säärane otsus langetati juba veebruarikuus, keelu jätkamist kinnitas juulis ka Rahvusvaheline Spordikohus (CAS).

EM-i valikgrupid loositakse 9. oktoobril Frankfurdis. Korraldajamaa Saksamaa on pääsu suurturniirile juba kindlustanud.

Venemaa jäi käimasoleval aastal ilma ka näiteks Meistrite liiga finaalkohtumise korraldamisest. Lisaks polnud naiste koondisel asja suvisele EM-ile, oma võimaluse sai hoopis Portugal. Vahele jääb ka 2023. aastal toimuv MM. UEFA võistlussarjadest on välja jäetud ka kõik Venemaa klubid.

REKLAAM

3 kommentaari

Wingback   •  
(84.50.7.***)
Õige!
stranglers   •  
(88.196.81.***)
väga hea et selles otsuses ei murduta. kuidas sa mängid sõjardi vastu. kaotab ja äkki tungib kättemaksuks kallale või mürgitab kellegi ära.
Vastas   •  
(213.219.71.***)
Oleks ikka väga jabur tsivilseeritud inimestel mängida Djuba jt vastu a la "Teate, see konflikt ukrainas saab ju ükskord läbi, aga minu kannatused on igavesed!"

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK