Kiidjärv: Koppel oli vaheajal käredam kui tavaliselt (0)

Foto: Brit Maria Tael

Tartu Tammeka väravavaht Carl Kaiser Kiidjärv oli pärast FC Kuressaare alistamist väga rahul, et lõpuks ometi suutis meeskond Tamme staadionil võidu võtta.

"Muidugi on see väga oluline," kinnitas Kiidjärv mängujärgselt. "Saime punni pealt ära, hoo sisse ja hakkab tulema." Mängujärgselt ütles aga teadustaja, et veel pole kindel, kas 8. novembril võõrustatakse FC Florat samuti Tamme staadionil või juba Sepal. "Loodame, et ei lähe veel Sepale tagasi."

Kuigi Tammeka võttis lõpuks 4:2 võidu, siis oli algus nende jaoks karm ja juba 19. minutiks oli Kuressaare Sander Lahe väravate toel 2:0 ees.

"Ma arvan, et Kuressaare tegi alguses väga head pressi ja me ei saanud kuidagi välja sealt," otsis Kiidjärv põhjuseid. "Oleksime pidanud rohkem pikka palli panema liini taha, siis nad oleks ilmselt ära vajunud ja oleksime saanud ise hakata maast mängima. Aga teisel poolajal nad väsisid ja leidsime äärtevahetusega oma käigud ja hakkasid võimalused tulema."

REKLAAM

Milline oli peatreener Kaido Koppeli poolajakõne? "Pigem käredam kui tavaliselt. Põhisõnum oligi, et keskväljal on vaja duelle hakata võitma ja see on tänase mängu võti. Mingid väiksed taktikalised nüansid, aga totaalset muudatust ei teinud. Panime duellides juurde."

Kolm vooru enne kolmanda ringi täitumist on Tammeka endiselt kuuendal tabelireal, aga Viljandi Tulevik edestab neid vaid punktiga. Järgmisel laupäeval lähevad Tulevik ja Tammeka Soccernet.ee ekraanil omavahel vastamisi.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK