Kihlveokontor jalgpalli MM-i eel: turniiri võidab Brasiilia või Saksamaa

Foto: wallpaperup.com

Neljapäeval, 14. juunil saab Venemaal avapaugu suur spordipidu, läbi aegade 21. jalgpalli maailmameistrivõistlused. Betsafe'i spordiennustusportaali analüütikute hinnangul on turniiri eel kõige suuremateks võidupretendentideks Brasiilia ja Saksamaa.

Betsafe'i Balti riikide turundusjuhi Kaido Ulejevi sõnul on MM-i näol tegemist kõige mastaapsema jalgpallipeoga üldse, millel on omad soosikud isegi inimestel, kes iganädalaselt jalgpalli ei jälgi. "Ennustusportaalide analüütikud jätavad aga enda isiklikud lemmikud kõrvale ning arvestavad ennustuste tegemisel kümneid, kui mitte sadu erinevaid faktoreid," ütles Ulejev.

Võitjaks ennustavad portaali analüütikud enne MM-i algust nelja aasta tagust korraldajariiki Brasiiliat, kelle võidukoefitsiendiks on 5,30 ning kelle võidutõenäosuseks peetakse ligikaudu 19%. Tihedalt Brasiilia kannul on ennustustabelis Saksamaa koefitsiendiga 5,75, kelle võidutõenäosus jääb 17% piirile.

Betsafe'i üldvõitja ennustuste esiviisikusse kuuluvad ka sellised suured jalgpalliriigid, nagu Hispaania, Prantsusmaa ja Argentiina, vastavalt koefitsientidega 7,00, 7,50 ja 10,00. Ennustusportaal arvab, et 73-protsendilise tõenäosusega ei tule sellel jalgpalli MM-il esmakordset võitjat.

Turniiri suurimaks väravakütiks kroonitakse Betsafe'i ennustuste järgi Brasiilia koondise ründaja Neymar koefitsiendiga 9,00. Enim väravaid võib ennustuste kohaselt MM-i jooksul oodata Prantsusmaalt ning kõige rohkem jõuab pall tõenäoliselt Panama meeskonna väravasse. Kollaseid kaarte korjab turniiri jooksul koefitsientide järgi kõige rohkem Argentiina meeskond.

Kaido Ulejevi sõnul on jalgpalli MM panustajate maiuspala, mille jooksul suureneb portaalis aktiivsus väga suurel määral ning ka pakutavad koefitsiendid on seinast seina. "Lisaks jalgpallispetsiifikale saab enda panused panna ka näiteks sellele, kas mõne kohtumise eel mängitakse vale riigi hümni või kas kaob elekter," ütles Ulejev.

Jalgpalli MM-ile panustamine on Betsafe'i portaalis avatud terve turniiri vältel.

FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK