Keskkaitsja või ründaja? Paskotši lõi Tottenhami noorte eest järjekordsed väravad ja tekitab fännides kõvasti elevust (4)

Inglismaa U18 liigas jätkas väravate paugutamist 18-aastane Maksim Paskotši, kes aitas Tottenham Hotspuri noored Readingu eakaaslaste vastu 2:2 viigini.

Paskotši alustas ja lõpetas, vahele jäid kaks Readingu tabamust. Esimese lõi noor Eesti keskkaitsja juba neljandal minutil, viigi tõi tabloole 84 minutit hiljem. Täismängu kirja saanud Paskotši on oma debüüthooajal löönud Inglismaal juba viis väravat, mis keskkaitsja kohta vägagi soliidne saldo.

Tabelis on Tottenhami noored 27 punktiga neljandal kohal, aga lähimatel jälitajatel on kaks-kolm kohtumist vähem peetud. Liigat juhib 32 punktiga Fulham.

Ühtlasi on Paskotši oma positsiooni kohta vägeva resultatiivsusega tekitanud kõvasti elevust Tottenhami fännide seas, kes end Twitteris välja elanud. Nii võrreldakse teda juba näiteks Sergio Ramose endaga.