Kes hoolitseb koondise ründeteravuse eest? (5)

Foto: Gertrud Alatare

"Eesti koondis on olnud hädas väravate löömisega. See on fakt. Ja isegi kui me suudame kaitses kompaktselt mängida ja väljakul töötada ühtse meeskonnana, mis on ilmselt üks põhjustest, miks individualistide tunnustega pallurid koondisest on kõrvale jäänud, peab igas meeskonnas olema keegi, kes vajalikul hetkel asja enda peale võtab," kirjutas Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaar Eesti vuti mõttekojas.

NB! Blogi keskkonnas avaldatavad sissekanded on subjektiivsed, nende sisu eest vastutab vastava kirjatüki autor ning neil ei pruugi olla midagi tegemist Soccernet.ee ametlike seisukohtadega.

REKLAAM
SEOTUD LOOD
5 kommentaari

nõustun   •  
(217.71.44.***)
blogi räägib täpselt õiget asja... hetkel on meie koondise mäng nii mustvalge et sealt väravat lüüa on ime... kostja tõmmatakse lukku ja ongi jokk... sest nii zenjov kui ka anier on mõlemad sellised mängijad kes vajavad ründes suuremat tuge. kumbki ei vea endaga palli kaasas ega aja kaitset sõlme. sappinenil puudub nii kiirus, tehnika logiseb pinge all kui füüsis midagi teha. täpselt ojamaa on meil puudu... turske mees, kiire, ootamatu, tehniline ja jõuline. selline mees kes üllatab lööb ise ja paneb ilusaid tsenderdusi.
to nõustun   •  
(2001:7d0:88e1:5b80:b4b.***)
Jormma, miks sa siin oma nime alt ei kommenteeri?
.   •  
(62.65.222.***)
Vahet pole, kes meil platsil on. 10-0-0 taktikat mängides ei lööda väravaid..
Treener   •  
(86.110.32.***)
Niikaua kui me keskendume kaitsele ja tagala kindlustamisele ning mängu avada ja meeskonnaga rynnata ei julge niikaua pole ka mõtet ryndajaid syydistada olukordade ja väravate puuduses.... Peale kiidetud kaitsemängu, sellisest taktikast edasi arengut ei saagi tulla.
Sport   •  
(46.193.0.***)
Sellise umbkaitsega tekkib eestil mängu jooksul üks poolik väravalöögi võimalus ja siis räägitakse et eestlased ei suuda realiseerida. Samas vastased löövad võib olla ühe kümnest sajaprotsendilisest võimalusest ära.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK