Katastroof Madridis jätkub: Real sai kodus valusa kaotuse (1)

Real Madridi hiljutine langus ei saanud ka täna lõppu - kindla võidu asemel pidi Madrid kodus vastu võtma valusa kaotuse Levante vastu.

Levante läks juba kuuendal minutil mängu juhtima, kui Jose Morales leidis end üks-ühele olukorras ja lõi palli kindlalt Thibault Courtois selja taha.

Madridi päev läks seitse minutit hiljem veel halvemaks, kui VAR otsustas anda Levante kasuks penalti pärast seda, kui Raphael Varane kastis palli käega mängis. Marti Roger realiseeris penalti kindlalt ja Madrid oli 0:2 maas.

Realil oli mängu peale üle 30 pealelöögi ja 10 löögi väravale, aga nendest läks sisse ainult üks. 72. minutil mängis Karim Benzema ilusa söödu Marcelole, kes palli kindlalt võrku saatis. Sellest jäi aga väheks ja Madridi võiduta seeria jätkas.