Karol Mets: me läheme mäng-mängult paremaks (0)

Karol Mets. Foto: AIK Twitter

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Mets võttis AIK sotsiaalmeediakanalil kokku viimase nädala ning rääkis eelseisvast mängust Rootsi kõrgliiga viimase koha vastu. AIK on viimasest kolmest mängust saanud kõik võidud ning ka kaitseliinis tunduvad asjad üha paremuse poole minevat.

On olnud hea nädal. Milline hetkel enesetunne on?
Suurepärane. Meil on kolm võitu järjest ja meeskonnasisene meeleolu on väga hea. Oleme õnnelikud praeguse olukorra üle. 

Kaks rasket mängu selja taga, üks sisselastud värav - see on kaitsemängijale üle keskmise hea saavutus.
Kui aus olla, siis ei tahaks lasta ühtegi väravat enda selja taha. Kõik on head vastased ning iga väiksemgi eksimus karistatake siin ära.  Ma arvan, et meil on arenguruumi ning me töötame selle kallal, et neid vigu vältida. 

Aga kaitseliin üldiselt on üsna kindel olnud.
Nõus. Me oleme üsna kindlalt mänginud ning see läheb iga mänguga paremaks. Loodetavasti järgmises mängus suudame nullimängu teha.

REKLAAM

Järgmiseks vastaseks viimasel kohal olev Falkenberg. Mida sa tead nende kohta?
Ma tean nii palju, kui täna kuulsin, et nad tõusid alles kõrgliigasse ja neil on mõningad võtmemängijad, kellel tuleb markeerida erilise tähelepanekuga. Nad võivad tekitada meile korralikult peavalu, kui me seda neil teha laseme. Ma peame oleme väga kannatlikud ja fokuseeritud, et positiivse tulemusega lõpetada.

Vaadates tabelit, siis AIK on kuuendal positsioonil ja vastased 16. Kas lähete mängule kuidagi teistsuguse hoiakuga?
Ma arvan, et kui mängijad tulevad Friends Arenale (AIK kodustaadion), siis neil on tahe mängida veel isukamalt, kui muidu. Vahel see positsioon liigatabelis ei peegelda reaalsust. Me võtame seda, kui tavalist mängu, ei vaata nii väga seda tabeliseisu ja lihtsat läheme kolme punkti järgi.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK