Karel Voolaid avaldas algkoosseisu: noorte ja vanemate koosluses vaatan üleüldist individuaalset panust (0)

Eesti jalgpallikoondise peatreener Karel Voolaid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise peatreener Karel Voolaid ei teinud oma esimese punktivaba mängu eel saladust, kes võõrsil Ukraina vastu väljakule jooksevad. Juhendaja loodab maavõistluses saada pildi ette meestest, kes pole seni nii palju end näidata saanud.

Juba esmaspäeval Zaporižžjasse saabunud Eesti on saanud korralikult treenida ja keskendunud peamiselt kaitsemängu lihvimisele, aga ka pallivõitmisele ja palliga mängule. "Tõeliselt hea kokkumängu eeldamine võib olla kõige raskem, sest koosseis on noor, mõned vanemad sekka. Kooslus on vähe kokkumänginud," tõdes Voolaid mängueelsel pressikonverentsil.

"Kahjuks ei saa Martin Miller meid homme aidata. Sellest on kahju, sest see oli mäng, mida tema staatuses mängija väga vajaks. Aga kuna meil on piisavalt lahendusi selle koha peale, siis tuleme toime," ütles treener, et Flora ründav poolkaitsja jääb hüppeliigese vigastuse tõttu eemale.

Vähe kokkumänginud koosseis, mis homme platsile jookseb, on aga selline: väravas alustab Matvei Igonen, kaitseliini moodustavad Gert Kams, Nikita Baranov, Märten Kuusk ja Artur Pikk, poolkaitses toimetavad Vladislav Kreida, Mihkel Ainsalu ja Mattias Käit, äärtel Sander Puri ja Frank Liivak ning tipuründes Henri Anier.

REKLAAM

"Kuna homme saavad paljud noored mängijad ja mõned vanemad, kes on eemal olnud - Sander Puri ja Henri Anier - koos mängida, siis vaatan üleüldist individuaalset panust. Aga üleüldiselt loodame jätkata ja juurutada võistkondlikke printsiipe, mida seni oleme teinud. Tahame hoida seda joont. See on vundamendi ladumine. Need ülesanded on võistkonnale püstitatud ja vastused saabki selgeks pärast mängu, kuidas meil õnnestus," sõnas treener.

SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK