Kangelasest sai patuoinas ja Hellas Verona lubas Romal esinelikusse astuda (0)

Pawel Dawidowicz jättis Hellas Verona kümnekesi väljakule. Foto: Scanpix / Paola Garbuio / LaPresse / AP

Roma sai Itaalia kõrgliigas hooaja kaheksanda võidu ja kerkis esinelikusse, kui võõrsil alistati lõpuminutite väravatest Hellas Verona 3:1.

Kuigi võit tuli Romale väga raskelt, siis see oleks võinud tulla veel raskemalt, sest Hellas Verona asus kohtumist 27. minutil Pawel Dawidowiczi väravast juhtima, aga sama mees korjas üheksa minutit hiljem rumala punase kaardi, kui lendas Nicolo Zaniolole korkidega põlve piirkonda.

Roma jõudis avapoolaja esimesel üleminutil viigini, kui Zaniolo lõi Tammy Abrahami löögi järel postist tagasipõrkunud palli tühja väravasse. 1:1 püsis pikalt, kuni Roma alles 88. minutil Cristian Volpato väravast juhtohjad haaras. Lõppseisu vormistas teisel üleminutil Stephan El Shaarawy.

Kuna linnarivaal Lazio kaotas eile Salernitanale, siis kerkis Roma tabelis neljandaks, kaotades Napolile seitsme, Atalantale kahe ja Milanile ühe punktiga. Viimased seitse mängu kaotanud Hellas Verona paikneb eelviimasel kohal.

Bologna sai teise järjestikuse võidu, kui alistas 0:1 kaotusseisust Monza 2:1. Andrea Petagna viis koduväljakul mänginud Monza teisel poolajal penaltist juhtima, kuid Bologna haaras Lewis Fergusoni ja Riccardo Orsolini väravatest võidupunktid endale.

Hellas Verona - Roma 1:3 (1:1)
27. Pawel Dawidowicz - 45+1. Nicolo Zaniolo, 88. Cristian Volpato, 90+2. Stephan El Shaarawy

Eemaldamine: 36. Pawel Dawidowicz (Verona)

Monza - Bologna 1:2 (0:0)