Kalmari president oli sunnitud viskuma Magnus Pehrssoni kaitsele (7)

Eesti jalgpallikoondise endine peatreener Magnus Pehrsson. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti jalgpallikoondise üle-eelmine peatreener Magnus Pehrsson asus enne käimasolevat hooaega Rootsi kõrgliigaklubi Kalmar FF peatreeneri ametikohale. Pärast eilset 1:3 kaotust tabelis viimasel kohal paiknevale AFC Eskiltunale nõudsid Kalmari fännid Pehrssoni vallandamist.

Kalmar on 15 mängust kaotanud küll ainult kuus, ent võitnud ainult kaks. 13 punkti annavad 16 võistkonna seas hetkel 13. koha. Lisaks on Kalmar suutnud lüüa kõigest 11 väravat, mis on Allsvenskani kõige kehvem näitaja (tõsi, endale lüüa lubatud 18 väravat on kõrgliiga paremuselt kuues näitaja).

Igatahes ületas olukord Kalmari fännide jaoks Eskiltunalt eile saadud kaotuse järel kriitilise piiri. "Ärritunud Kalmar FF-i poolehoidjad nõudsid Pehrssoni vallandamist," teatas kohalik ajaleht Barometern. Klubi president Jonas Persson pidas olukorda piisavalt tõsiseks, et avaldas täna klubi kodulehel avaliku kirja, kus võttis Pehrssonit kaitsva positsiooni.

"2019. aasta hooaja esimene pool on olnud suur pettumus. Pärast paljulubavat ettevalmistust, mille käigus tõusid enamik värvatutest põhikoosseisu ja tõstsid meeskonna kvaliteeti, on esitused järk-järgult halvenenud. Mitte ükski jalgpalliklubi liiga - treenerid, mängijad, juhtkond - ei vaidle sellele vastu.

REKLAAM

Meeskond eesotsas peatreener Magnus Pehrssoniga saavad aru, et asjad on liikunud vales suunas ja samamoodi pole võimalik jätkata, vaid kõik variandid peavad olema laual. Magnus ja tema abilised omavad juhatuse täielikku toetust valmistumisel 22. juuli kodumänguks Djurgardeniga," seisis Kalmari kodulehel avaldatud Perssoni avalikus kirjas.

Pärast Eesti koondise peatreeneri ametist lahkumist 2016. aasta septembris nimetati Pehrsson sama aasta lõpus Rootsi meisterklubi Malmö FF peatreeneriks, kellega ta võitis 2017. aastal Rootsi kõrgliiga. 2018. aasta mais sai Pehrsson aga hundipassi, sest meeskond paiknes tabelis üheksa vooru järel alles 10. kohal. Kalmari peatreeneriks nimetati Pehrsson enne käimasolevat hooaega. Mullu lõpetas Kalmar meistrivõistlused 10. kohaga. 

7 kommentaari

Joosepp Hujabella   •  
(89.235.201.***)
Millest me räägime ?
See Perzon oli ,,karvase,, valik....
või ta on jobu,või siis sittagi ie mõista jalkas!
Aitab   •  
(87.119.179.***)
Ärge kirjutage sellest jobust artikleid rohkem ,pliis .
Tuuli S. Pask   •  
(87.119.178.***)
Umbrohi ei hävine.
mc   •  
(146.255.183.***)
Pehrsson on üks talendikamaid treenereid, andkem talle lihtsalt aega ja ta näitab, milleks ta tegelikult suuteline on!
Sillamäe   •  
(85.253.81.***)
Professionaalne jalgpalliajakirjanik teab väga hästi, et peatreener saab klubi juhtkonnalt toetuse niikaua kui uue treeneriga läbirääkimised käivad.
Persseson   •  
(176.46.54.***)
Esilehe uudis ka veel. Mees läks hea klubi juhiks ja lasi selle põhja. Nüüd laseb järgmist põhja. Kunagi lasi eesti koondise põhja ja enne seda lasi veel paar klubi põhja.
Täiesti müstiline kes need lollid teda palkavad.
+1   •  
(85.253.15.***)
Ja üks müstiline jalgpallilammas PIKENDAS temaga veel lepingut, kuigi mees oli asja põhja lasknud, see on juba teine level......

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK