Kalju saatis testimisel viibinud taanlase vähese kvaliteedi tõttu koju (3)

Kalju spordidirektor Argo Arbeiter. Foto: Brit Maria Tael

Nõmme Kalju tõi nädala eest testimisele kaks põnevat välismaise taustaga vutimeest: nendeks olid Trinidadi ja Tobago poolkaitsja Andre Fortune (25) ning Taani keskkaitsja Kristian Lyng Madsen (19). Esimene on meeskonna juures tänaseni, teine aga mitte.

Kalju spordidirektor Argo Arbeiter tunnistas Soccernet.ee-le, et Madseni olukord oli klubi jaoks võrdlemisi lihtne. "Tema läks koju," võttis Arbeiter asja lühidalt kokku. "Ega siin midagi suurt taga ei ole: ta lihtsalt polnud meie jaoks piisavalt kvaliteetne mängija."

Taliturniiri avamängus Tallinna Legioni vastu teise poolaja kaasa teinud Madsen jättis 45 platsilveedetud minuti jooksul siinsele jalgpallisõbrale võrdlemisi kahvatu mulje. Kuidas viimati Taani kuuendas liigas pallinud jalgpallur üldse Kaljule silma jäi?

"Nendes olukordades on tihtipeale igasuguseid soovitajaid. Tahtsime teda testida - ta oli varasemalt ju ka Hispaanias mänginud (Madsen on endine Marbella FC U19 meeskonna kapten - M. K.) - aga seejärel leidsimegi, et tal puudub hetkel kvaliteet, mida meeskonnale juurde anda. Jalgpallis ikka juhtub nii," sõnas Arbeiter.

REKLAAM

3 kommentaari

MR11   •  
(81.90.124.***)
Polnud piisavalt kvaliteetne mängija? Ja siis hoiate Tamme ja Ustat meeskonnas,naljamehed!
Denis Krestinin   •  
(85.253.149.***)
Pohlak nõuab ktm ja nad on see sama.Muidu mõlemad on noored ja kui ajaga ei lähe küpsemks siis kalju annab kinga
Reina   •  
(146.255.180.***)
Need tüübid kes proovivad ennast ilgelt promoda ja endale veebilehti loovad ja ise mingeid riile teevad ei jõuagi eriti kuhugi. Võibolla on karjääri youtuberina.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK