Kalju pühendab medali Uno Piirile (0)

Foto: Steiv SilmNõmme Kalju pühendab oma ajaloo esimese Meistriliiga medali legendaarsele Uno Piirile.

Meistriliigas on enne viimast vooru juba kindel, et Nõmme Kalju saab käesoleva hooaja järel pärjatud hõbemedaliga. Edukat meeskonda tuleb õnnitlema ka Nõmme Kalju üks taasasutajatest Uno Piir.

Klubis endiselt suure au sees olev Piir tuleb laupäeval Hiiu staadionile, et õnnitleda koos klubi juhtkonnaga meeskonda hõbemedali ning eelkõige ajaloolise hooaja eest. Nõmme Kalju taasmoodustati 1997. aastal ehk pärast seitsmekordse Eesti meistri FC Norma tegevuse lõpetamist eestvedaja Uno Piiri poolt Tallinna Jalgpallikooli ja Õhtulehe Noorte Jalgpalliklubi kasvandikest. Uno Piir oli lisaks Normale ja Kaljule pikka aega ka Eesti jalgpallikoondise eesotsas. Ka praegu pole Uno jalgpallile selga pööranud, olles 81-aastasena jätkuvalt Nõmme Kalju auliige.

"Üks asi on täiesti kindel: kui poleks olnud Uno Piiri, poleks ma kunagi Nõmme Kalju tegemiste juurde tulnud. Mul on olnud au olla Nõmme Kalju mängijana sellise teeneka treeneri käe all nagu Uno Piir. Just sellest kogemusest kasvas välja minu pühendumus Nõmme Kalju ja jalgpalli vastu. Siinkohal peaks tänama ka Kalju endiseid mängijaid ja Kaarel Koset, kes mind omal ajal läbi FC Rõõba Nõmme Kaljuni viis," meenutas klubi president Kuno Tehva.

Kalju peab oma hooaja viimase Meistriliiga kohtumise kodusel Hiiu staadionil, kus laupäeval kell 14:00 võõrustatakse Paide linnameeskonda.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK