Kalju on pühapäevase mängu toimumisest häiritud: alles homme alustavad trennidega esimesed 5-6 mängijat (4)

Kuno Tehva. Foto: Oliver Tsupsman

Koroonaviirusest räsitud Nõmme Kalju taotles jalgpalliliidult kahe järgmise kavas oleva mängu edasilükkamist, kuid seda taotlust ei rahuldatud.

Kalju peatreener Marko Kristali sõnul hakkavad mängijad järjest eneseisolatsiooni kohustusest vabanema ning põhimeeskonna nimekirjas olevaid mehi peaks pühapäevaseks kohtumiseks FCI Levadiaga olema rivis 13 tükki, vahendab Postimees.

Üheks probleemiks on Marko Meeritsa puudumisel puurivahi leidmine. "Henri Perk vabaneb karantiinist, kuid teda tahab sõjavägi tagasi saada, ta on praegu ajateenistuses. Kolmas väravavaht Sven Krister Marnot aga käis Ungaris ja on karantiinis," ütles Kristal.

Kalju president Kuno Tehva avaldas oma Facebooki postituses pahameelt, et pühapäevast Premium liiga mängu edasi ei lükatud: "Maaslamajaid ei lööda? Peatreener puudub, abitreener puudub, kaks väravavahti puuduvad, KTM mängijad, muidugi puuduvad, trennid? Siiani pole saanud teha, homme 5-6 mängijat alustavad. Premium liiga, let's go, kui nii, siis nii."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
4 kommentaari

footymees   •  
(86.31.141.***)
Ise olete lambad ja eirasite reegleid.

Nyyd maitske oma tulemuse vili.
Rando Polberg   •  
(37.157.104.***)
Papaya maitseb mõru!
Rainer Mäekask   •  
(37.157.111.***)
Lõppeks saab tänu sellele oma 3 koha.Samas Kalju võitleks vastutuleku puhul 2 koha eest.Kui arvata,et Kaljul kerge,siis eksite niigi 2 mängu vahele jäänud.Kui Leva jõuab 3le kohale hooaja lõpuks,siis vaid tänu Covid19 le.
A. Polõnski   •  
(62.65.214.***)
Kahju muidugi, et nii Kalju jaoks lood sedapsi on aga peale enda pole kedagi süüdistada.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK