Kalju näitas sisu, aga Levadia sai näiliselt kohustusliku võidu kätte (0)

Kümnenda sekundi vahetus: Lauri Suup välja, Vladislav Homutov sisse. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Viimati 2018. aasta aprillis Nõmme Kaljust jagu saanud FCI Levadia lõpetas pika seeria, kui nüüd oma paremus 2:1 seisuga maksma pandi.

Kõva võitlust näidanud Kalju eest ei saanud täna platsile joosta ükski mängija, kes osales Euroopa liiga kohtumises Mura vastu. Kuna ühel Budapestist naasnud mängijal tuvastati koroonaviirus, siis peavad kaks nädalat eneseisolatsioonis olema ka kõik teised temaga kokku puutunud. Seetõttu algas mäng ajaloolise vahetusega, kui juba kümnendal sekundil Kalju KTM Lauri Suup puhkama võeti ja platsile tuli põhimängija Vladislav Homutov.

Gando Biala neljanda minuti avavärav Kaljut aga ei murdnud ja juba 23. minutil viigistas Aleksandr Volkov seisu. Sarnaselt kulges ka teine poolaeg - Juri Kolomojets lõi 48. minutil Levadia juhtima, ent Kalju proovis ja proovis viigiseisu taastada. See aga siiski ei õnnestunud ja Levadia tõusis Premium liigas kolmandaks.