Kalju loobus staarpoolkaitsja isa teenetest ja määras Kristali duubli peatreeneriks (0)

2020. aasta teises pooles Nõmme Kalju abitreenerina töötanud Denis Homutov (vasakul) ja endine peatreener Marko Kristal, kes täidab tänavu esindusmeeskonna abi- ja U21 meeskonna peatreeneri kohuseid. Foto: Oliver Tsupsman

2020. aasta augustis Nõmme Kalju treeneritetiimiga liitunud ja hooaja lõpus abitreeneri kohuseid täitnud poolkaitsja Vladislav Homutovi isa Denis Homutov klubis tööd ei jätka, sest uue peatreeneri Sergei Frantsevi plaanidesse ta ei kuulu.

"Denis Homutov lahkus Kaljust eelmise aasta lõpus," kinnitas president Kuno Tehva. Klubist lahkus ka teine Kristali abitreener, pikalt Kaljus töötanud (sealhulgas peatreenerina) Sergei Terehhov, kelle karjäär jätkub Tallinna Legioni abitreenerina.

Kalju president avaldas ka, et mullu peatreeneriks olnud ja tänavu Frantsevi abitreenerina jätkava Marko Kristali teine ülesanne klubis on duubelmeeskonna juhendamine. Esiliiga B-s mängiva Kalju U21 võistkonna senine peatreener Tarmo Neemelo on nüüd Kristali abitreeneriks.

Kalju U21 säilitas koha Esiliiga B-s üpris napilt, üleminekumängudele siirdunud Võru FC Heliost edestati ainult tänu paremusele omavahelistes mängudes. Kalju on ainuke Premium liiga mulluse esiviisiku klubi, kelle duubel ei mängi 2021. aastal Esiliiga kõrgemal tasemel, kus võistlevad nii FC Flora, Tartu Tammeka, FCI Levadia kui ka Paide Linnameeskonna U21 meeskonnad.

REKLAAM

Ons Kalju olukorraga leppinud ega pürgigi U21 meeskonnaga Esiliigasse? "Olen absoluutne kunstlike upitamiste vastane ja midagi kunstlikku ei soovi me teha. Meil on selles mõttes duublis suurepärane olukord, et nüüd on kõik sinna kuuluvad mängijad meie oma noored. Nad on väga noored, aga nad on omad. Läbi nende arengu jõuame Esiliigase sel hetkel, kui nad on selleks valmis.

Praegu liigume õiges suunas. Meie noortetöö on ümber organiseeritud päris korralikul tasemel. Meil on väga palju väga häid noortevõistkondi, kes on Eestis oma vanuseklassis parimad. Liigume õiges suunas ja see on meie järgmiste aastate prioriteet number üks," rääkis Tehva. 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK