Kalju lõi karikamängus 24 väravat, Volkov säras kaheksa tabamusega (1)

Premium liigas kolmandal kohal asuv Nõmme Kalju edenes Evald Tipneri karikasarjas 1/16-finaali, lüües Tallinna Jalgpallihaiglale koguni 24 vastuseta väravat.

Kalju võitis esimese poolaja 10:0 ja teise 14:0. Kalju esindusmeeskonna ridades debüteerisid Rommi Siht (16), Alfred Jüriöö (15) ja Kaur Georg Maksimovski (17). Kalju resultatiivseim oli kaheksa väravat löönud Aleksandr Volkov. Nelja väravaga säras Henri Järvelaid ja kolme tabamusega Pavel Marin. Debütantidest sai jala valgeks Maksimovski.

Kui Kalju on mängib Premium liigas, siis Jalgpallihaigla III liigas, mille lääne piirkonnas ollakse viimasel kohal. 11 mänguga on punktiarve avamata ja endale on lastud lüüa 79 väravat.