Kalašnikovs: väärisime võitu ja oleksime pidanud rohkemgi väravaid lööma (Käos: meie mängupildis valitses teadmatus) (0)

Dmitrijs Kalašnikovs. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna Kalevi peatreener Dmitrijs Kalašnikovs rääkis pärast 4:1 võitu Narva Transi üle, et tema tiim oli täna väljakul selgelt parem meeskond.

"Esimesel 15-20 minutil oli Narva parem, aga siis hakkasime meie iga minutiga järjest paremini mängima. Minu arvates me väärisime võitu. Teisel poolajal olime selgelt üle ja ausalt öeldes oleksime pidanud täna rohkem kui neli väravat lööma," kommenteeris Kalašnikovs Soccernet.ee-le.

"Olen täna klubi ja kuttide üle õnnelik. Mängijad töötavad kõvasti ja teevad seda, mida ma ütlen. Vahel võib juhtuda nii, et selgitad ja treenid igati õigesti, kuid mõnede eksimuste ja halva õnne tõttu punkte ei tule. Aga mängijatele on vaja ka tulemusi, et nad jätkaksid meie tegemistesse uskumist."

"Probleem on see, et saame võitu tähistada ainult täna. Homme on uus päev ja oleme endiselt tabelis viimased, selles osas pole midagi muutunud. Vajame jätkuvalt püsimajäämise elushoidmiseks palju töötegemist ja õnne."

REKLAAM

Selle kohta, et Premium liiga hooaja halvima resultatiivsusega Kalev täna lausa neli väravat lõi ja veel palju võimalusi tekitas, märkis Kalašnikovs: "Varem polnud meil võib-olla päris nii palju võimalusi nagu täna, aga olime ikkagi korralikult võimalusi loonud ja peaaegu igas mängus skoorinud. Pärast seda, kui juhendamise üle võtsin, oleme jäänud väravata ainult ühe korra - eelmises voorus Legioni vastu, kuid ka siis oli meil supervõimalusi. Skoorisime nii Flora, Paide, Nõmme Kalju, Tartu kui ka Kuressaare vastu."

Kalevi ründaja, kahe värava autor Hannes Anier: "Väga oluline ja hea meel, et siit punktid kätte saime. Võitlus käib edasi."

Suurepärase teise poolaja alguse kohta ütles Anier: "Vaheajal üritas treener mehi motiveerida nii palju kui võimalik. Kõik poisid saavad aru, kui tähtsad on viimased mängud enne tabeli poolitamist. Üritame saada võimalikult palju punkte, et Kuressaarele ja nüüd ka Narvale lähemale saada. Tulime uue energiaga riietusruumist välja ja see tasus ära. Meie selle hooaja löödud väravate arvu vaadates on tänased neli väravat ikka hea tulemus."

Varem sel hooajal on Kalevi peamine penaltilööja olnud kapten Marek Kaljumäe, tänase penalti realiseeris aga Anier. Kas Kalašnikovs muutis seda või otsustasid mängijad ise, kes lööb? "Otsustasime ise. Marek andis selle mulle, kuna olin sel hetkel enesekindel ja tundsin, et võiksin ära lüüa. Läks hästi," vastas Anier.

Kas Transi esimene värav Kalevit ei morjendanud? "Eks veidi ikka, aga tuleb pea püsti hoida. Me oleme ennegi kaotusseisu jäänud. Peame kõik võitlused lõpuni pidama, täna suutsime õnneks piisavalt sisu näidata ja sellest välja tulla. Ei tohi pead norgu lasta, kui taha jääme."

Transi paremkaitsja Martin Käos: "See on üks meie selle hooaja halvimaid esitusi. Ega siin mingeid vabandusi ei ole, peab olema aus ja ütlema, et Kalev oli täna parem. See, mis täna juhtus, oli aktsepteerimatu. Mängupildis valitses teadmatus. Peame ennast tõsiselt kokku võtma ja Paide vastu näitama, kes me tegelikult oleme."

Teise poolaja alguse kohta ütles Käos: "Ega Kalev otseselt juurde ei pannud, me lihtsalt tegime ise veel rohkem väikeseid eksimusi. Peame peeglisse vaatama ja kõvasti tööd tegema, et paremaks minna."

"Kümnekesi jäämine teeb elu kindlasti palju raskemaks, aga jalgpallis on ikkagi võimalik ka kümne mehega hästi esineda. Levadia vastu olime ju kümnekesi kaotusseisust välja tulnud, meil on selleks vajalik kvaliteet olemas. Aga täna kahjuks jällegi ei suutnud seda teha."

"Praegu toimuva pärast ei saa me kindlasti positiivsed olla. Aga peame tööd edasi tegema ja kõik sõltub meist, kellegi teise otsa ei saa me vaadata."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK