Kaitsja jõudis enne väravajoont Zenjovi löögi klaarida, Dmitrijevi klubi langeb kõrgliigast (0)

Sergei Zenjov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Sergei Zenjovi koduklubi Karagandõ Šahtjor sai Kasahstani kõrgliigas pärast kolme järjestikust võitu täna kaotuse, jäädes alla Žetõsule 1:2.

Zenjov tegi täismängu ning sooritas avapoolajal mitu pealelööki. Kümnendal minutil spurtis ta õigeaegselt kaitseliini taha ja lükkas palli väravavahist mööda, aga kuna puude polnud piisavalt tugev, jõudis üks vastasmängija enne väravajoont palli klaarida. 35. minutil sai Eesti koondislane vastaste puurivahilt trahvikastis palli kätte, kuid ei suutnud seda kaaslasele lükata.

Šahtjor asub liigatabelis viiendal ja Žetõsu kuuendal kohal.

Eelmises voorus oma hooaja viienda värava löönud, kuid ka neljanda kollase kaardi saanud Artjom Dmitrijev pidi täna eemale jääma mängust, milles tema tööandja Okžetpes kaotas Tobolile 0:2. Täna sai lõplikult selgeks, et viimasel, 11. kohal paiknev Okžetpes langeb kõrgliigast välja.

Šahtjor - Žetõsu tipphetked (Zenjovi parim võimalus alates 0:30):