Käit aitas Domžalel oma poolaja võita, aga mängus tuli leppida kaotusega (0)

Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käit osales Domžale aasta teises konrollmängus, kui 2:3 kaotati Ungari esiliigaklubile Budafok.

Budafok võitis esimese poolaja 3:1 ja teiseks kolmveerandtunniks vahetati sisse Käit, kes ka aasta esimeses treeningmängus 45 minutit kirja sai. Juba 46. minutil löödi üks tagasi, aga 2:3 kaotusseisust viiki välja võidelda ei õnnestunud.

Laagri teine testmäng peetakse maha laupäeval, 25. jaanuaril, kui vastaseks on Serbia kõrgliigaklubi Ivanjica Javor.

Domžale lõpetas Sloveenia kõrgliigas aasta esimese poole kuuendal kohal, kui 20 kohtumisega koguti 25 punkti. Euroopa liiga kohast lahutab neid hetkel 13 punkti. Kodune liiga jätkub Domžale jaoks 23. veebruaril.