Käed löödud: Paide kaitseliini tugitala kolis Tšehhi kõrgliigasse (0)

Muhammed Sanneh. Foto: Liisi Troska

Paide Linnameeskonna andis teada, et nende äärekaitsja Muhammed Sanneh siirdus laenulepingu alusel mängima Tšehhi meistriliiga klubisse Ostrava Banik, kel on mai lõpus võimalik omandada 20-aastase gambialase mängijaõigused.

2019. aastal Gambia meistriliiga meeskonnast Real de Banjul Paidega liitunud Sanneh esindas klubi kahe hooaja peale 55 Premium liiga mängus. Lõppenud hooajal valiti Sanneh ka Premium liiga sümboolsesse koosseisu.

Banik on sügisringi mängude järel 21 punktiga 7. kohal, seejuures jäädakse neljandal kohal paiknevast Olomouci Sigmast, kel kaks mängu rohkem peetud, maha vaid ühe silmaga. Oma debüüdi Tšehhi meistriliigas võib Sanneh teha juba pühapäeval, kui Banik võõrustab 36-kordset meistrit Praha Spartat.

99-aastase ajalooga Ostrava Banik tuli 2004. aastal Tšehhi meistriks, Tšehhoslovakkia perioodilt on teenitud veel kolm meistrikulda. 2005. aastal saavutati Tšehhi karikavõit, eelmine hooaeg lõpetati aga kuuenda kohaga.

REKLAAM

"Olen väga tänulik, et Paide andis mulle võimaluse end Banikus proovile panna," lausus Sanneh Paide Linnameeskonna pressiteate vahendusel. "Mul on olnud Paides kaks suurepärast aastat ning hindan iga hetke, mida nende aastate jooksul kogesin. Soovin Paidele algavaks hooajaks õnnestumisi. Loomulikult hoian Ostravas olles meeskonnakaaslastele pöialt ja nii mängudel kui tulemustel silma peal – see on endiselt ju minu klubi! Ma loodan, et meie suurepärased fännid toetavad meeskonda sama häälekalt nagu eelmistelgi aastatel! Aitäh teile ja kohtumiseni!"

Muhammed Sanneh lõi käed Ostrava Banikuga. Foto: Paide Linnameeskond

Paide spordidirektor Gert Kams sõnas, et märkas endise äärekaitsjana Sannehi kvaliteeti sellest hetkest, kui gambialane Paidega liitus. "Tema kaitsetehnika ja kaitsvad omadused torkasid kohe silma. Läbi nende kahe hooaja Paide Linnameeskonnas arenes Muhammed väga silmatorkavalt. Tema vastu on olnud väga suur huvi läbi selle aja, kui ta meie klubis on mänginud, kuid nüüd on jõudnud kätte hetk järgmiseks sammuks. Hea on tõdeda, et meie mängijate vastu on huvi üha tugevamatest liigadest!" lausus Kams.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK