Käed löödud: Mihkel Ainsalu siirdub Taani esiliigasse (lisatud Ainsalu kommentaar) (0)

Foto: FC Helsingori koduleht

Tänavu talvel Ukraina kõrgliigaklubist Lvivist lahkunud ja kodumaal Nõmme Kaljuga harjutanud Eesti koondise poolkaitsja Mihkel Ainsalu siirdub Taani esiliigaklubi Helsingöri ridadesse.

Helsingör ei ole veel 24-aastase poolkaitsja soetamisest teatanud, aga see on aja küsimus, kui kohalik jalgpalliliit dokumendid kinnitab. Soccernet.ee-le teadaolevalt on Ainsalu sõlminud Helsingöriga lepingu 30. juunini võimalusega seda aasta võrra pikendada.

Täiendatud kell 14.49. Viimased nädal aega Taanis olnud ja Helsingöri treeningutel osalenud Ainsalu kommenteeris Soccernet.ee-le, et taanlaste huvi tekkis juba kaks nädalat tagasi. "Nad ootasid omanikelt rohelist tuld, et klubisse uus keskpoolik tuua. Tegin nendega kolm trenni ja treeneritele meeldis, mida nad nägid ja nii sai tehtud lühiajaline leping, mis sobib nii mulle kui neile," rääkis Ainsalu.

Ta lisas: "Trennid on igapäevaselt väga intensiivsed, ainult mängueelne trenn on rahulik. Siin on mõned väga head ja huvitava taustaga mängijad. Üldine tase on hea, meeskond mängib kvaliteetset jalgpalli ja klubil on baas, kus on kõik vajalik olemas.

REKLAAM

Peatreeneriga ja treenerite tiimiga oleme nii palju rääkinud, et nad saavad aru, et mul läheb natuke aega, kui vormi saan. Helsingöris mängitakse kiiret jalgpalli, armastatakse palju kombineerida, kuid suudetakse ka sirgjooneliselt mängida. Treener näeb minus liidriomadusi, mängin mõlema jalaga hästi ja olen palliga hea. Ta ootab minult suurt panust keskväljale."

Ainsalu avaldas, et tal olid veel mõned variandid välismaal. "Kaks tiimi Ukraina kõrgliigast olid huvitatud ning olid mõned muud Skandinaavia variandid. Tahtsin eelkõige lühikest lepingut, et suvel ideaalis Kesk-Euroopasse liikuda. Taani jalgpall on kõrge mainega, see on austatud liiga ja siin on hea keskkond, kus mängida ja mängijana samm edasi teha."

Helsingör on Taani esiliigas kogunud 18 mänguga 26 punkti ja asub 12 klubi konkurentsis kuuendal kohal. Eesti koondise vasakkaitsja Henri Järvelaidi koduklubi Vendsyssel on 15 punktiga kümnendal tabelireal.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK