Kadunud nagu Koit Toome ja Laura laulus! Isegi Ronaldo ei suutnud Juventust päästa (0)

Cristiano Ronaldo leidis üles küll kaamera, küll aga ei leidnud Juventus kolme võidupunkti. Foto: Scanpix / Isabella Bonotto / AFP

Valitsev Itaalia meister Juventus leidis end laupäeva õhtul justkui Koit Toome ja Laura laulust, kus nad olid Veronas kadunud. Cristiano Ronaldo küll proovis Torino klubi vedada, aga Hellas Verona kätte jäeti kaks olulist punkti.

Kui tavapäraselt on Juventus ka poole hooaja peal Serie A liider, siis tänavu on asjad teisiti. Esimene on hoopis Inter ning teine Milan. Juventus on 23 vooru järel kolmandal kohal, kaotades Milano sinisele klubile nüüd juba koguni seitsme silmaga. Võõrsilmäng Veronaga tõotas head, sest liiga suurim väravakütt Cristiano Ronaldo lõi 49. minutil karistusalast oma hooaja 19. värava, ent sellest jäi väheks.

Tänavu südikat minekut näidanud Hellas viigistas 77. minutil seisu, kui Mattia Zaccagni leidis pika sööduga Antonin Baraki pea, kust mänguvahend võrku lipsas - 1:1. Selle seisuga matš ka lõppes. Andrea Pirlo hoolealused jäid pika ninaga ja vajusid kullamängust oluliselt kaugemale.