Kaaslased lappisid soomlaste isiklikud tragöödiad ja Bayern nukrutseb (Hradecky hämmastav omavärav!) (0)

Saksamaa Bundesligas viis mängu järjest võitnud Müncheni Bayerni seeria sai täna järsu lõpu, kui kodus ei saadud hakkama Bremeni Werderiga.

Bayern oli Bremenit võitnud koguni 22  korda järjepanu, aga 23. jäi tulemata. Põhjanaabrite kahjuks otsustas Bremeni peatreener Florian Kohfeldt pingile jätta legendaarse Niklas Moisanderi, kes viimases kolmes mängus järjest kaptenipaela kandnud. Kas just see oli tänase hea esituse võti või mitte, ei tea. Tavapärast tulemust see iseenesest aga suurt ei muutnud, sest Werderi jaoks oli tegu koguni viienda järjestikuse 1:1 viigiga. Viimati ei jäänud Werderi mäng 1:1 viiki 3. oktoobril.

Aga kui seni oli Werder punktid poolitanud endast tabelis tagapool asuvate klubidega, siis Bayerniga võõrsil oli täiesti uus tase. Ja kaugele ei jäänud võitki, sest 87. minutil pidi supertõrjega maha saama Manuel Neuer. Werderi värava eest hoolitse avapoolaja lisaminutitel Maximilian Eggestein, Bayerni eest vastas teise poolaja hakul Kingsley Coman.

Soomlaste jaoks polnud Moisanderi istutamine ainus isiklik tragöödia, sest koondise esiväravavaht Hradecky suutis palli niimoodi tabada, et suunas väravast mööda läinud tagasisöödu kuidagi õnnetult enda väravasse. Tema õnneks suutsid ründajad siiski Bielefeldi Arminia vastu võidupunktid koju jätta ja vahe vähenes Bayerniga vaid ühele punktile.

Bielefeldi Arminia - Leverkuseni Bayer 1:2 (0:1)