Juventusele säru teinud Lazio sekkub vägisi kullamängu (0)

Maurizio Sarri ajastu Juventus lahkus esimest korda väljakult kaotajana Roomas, kus Lazio nende vastu sisu näitas ja 3:1 võidu teenis.

Juventuse jaoks sai mäng positiivse alguse, kui Cristiano Ronaldo nad avapoolaja keskel juhtima viis, kuid poolajaks kuvas tabloo juba viiki. Murdehetkeks kujunes Juan Cuadrado eemaldamine 20 minutit enne lõpuvilet - esialgu näitas kohtunik Michael Febbri Kolumbia mehele kollast kaarti, kuid muutis selle pärast videokordusega tutvumist punaseks.

Viis minutit hiljem viis Lazio kroonjuveel Sergej Milinkovic-Savic kodumeeskonna ette ja kui Juventus üleminutitel maruliselt surus, vormistas Felipe Caicedo kiirrünnakust lõppskoori. Laziole ei saanud saatuslikuks isegi liiga ülekaalukalt parima väravaküti, viimases üheksas voorus skoorinud Ciro Immobile eksitud penalti ja üleüldine must päev.

See kõik kokku tähendab, et reedel Romaga viigistanud Milano Inter säilitab liidrikoha, ent ka Lazio pole kahe esimese peost enam üldse kaugel. Interist lahutab neid veel viis ja Juventusest vaid kolm punkti.

Lazio - Juventus 3:1 (1:1)
45+1. Luiz Felipe, 74. Sergej Milinkovic-Savic, 90+5. Felipe Caicedo - 25. Cristiano Ronaldo

Realiseerimata penalti: 79. Ciro Immobile (Lazio)
Eemaldamine: 69. Juan Cuadrado (Juventus)