Juventuse president: Meistrite liigast peab saama meie sihtmärk. Otsustame lähipäevil, kuidas edasi minna (0)

Foto: juventus.com

Juventuse president Andrea Agnelli tõdes pärast Meistrite liigast langemist, et mingid muudatused tuleb sel suvel ilmselt teha. Millised täpsemalt, otsustatakse järgmiste nädalate jooksul.

"Muidugi on Meistrite liigast langemine nii meie, mängijate kui ka fännide jaoks pettumus," vahendab mõjuvõimast Agnellit Football-Italia. "Olen viimastel aastatel korduvalt öelnud, et Meistrite liiga on meie unistus, aga nüüd peab sellest saama sihtmärk."

"Võtame järgmised päevad, et olukorda hinnata ja otsustada, kuidas järgmisele hooajale vastu minna. Meid esindab Meistrite liiga ajaloo parim mängija ja ta tõestas seda jälle, aga peame leidma uut indu. Rõhutan, et me ei võta ka Itaalia meistritiitlit ilmselgena. Iga hooaeg algab nullist, aga Juventusel on eesmärgid nii kodusteks võistlusteks kui eurosarjadeks."

REKLAAM

"Analüüsime absoluutselt kõike. Olen korduvalt kuulnud, et meil on Euroopa vanim koosseis, võibolla peame sellega tegelema. Ei olnud lihtne hooaeg, pidime taustajõududes palju muutma, aga võitsime ikkagi üheksanda järjestikuse Itaalia meistritiitli. Seda pole juhtunud eelmisel sajal aastal ja kahtlen, kas juhtub järgmise saja jooksul."

Samas keeldus Agnelli kinnitamast, kas Juventus toetab peatreeneri Maurizio Sarri jätkamist. Sarri ise aga kordas taas, et vaevalt hindab juhtkond teda ühe mängu põhjal ja vihjas, et tema on valmis ametis jätkama.

 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK