Juventus mängis 3:0 eduseisu maha, aga eliitkaitsja sürreaalne omavärav kinkis neile siiski võidu (video!) (0)

Itaalia kõrgliiga kaks suurt ehk Torino Juventus ja Napoli pakkusid hooaja teises voorus unustamatu etenduse, millest väljus 4:3 võiduga tiitlikaitsja.

Esimene poolaeg oli täielikult Juventuse jagu, aga ootamatult pidi avavärava eest hoolitsema pingile jäetud mängija. Danilo pääses platsile Mattia De Sciglio vigastuse järel ning oma Juventuse debüütmängus lõi ta 29. sekundil esimese puutega kontrarünnakust värava.

Kui Cristiano Ronaldo 62. minutil oma hooaja avavärava lõi ja Juventuse 3:0 ette aitas, siis paistis, et mäng on tehtud. Sitke võitlusvaimu poolest tuntud Napoli aga arvas teisiti ja järjest hakkas neil õnnestumisi tekkima.

Kui Kostas Manolase värav võttis Juventuse kodustaadionil veidi tuure maha, siis Hirving Lozano vaigistas fännid 68. minutil juba täielikult. Napoli võimas tagasitulek kulmineerus Giovanni Di Lorenzo tabamusega, kus ta tegi konkreetselt ära hinnatud keskkaitsja Mathijs de Ligtile.

Juventus ärkas küll pärast seda üles, aga väravat siiski ei terendanud. Teisel üleminutil saatis Miralem Pjanic karistusalasse küllaltki ebaõnnestunud tsenderduse, mis ei liikunud ühegi oma mängija suunas. Palli läks mängima Napoli presidendi poolt 250 miljonit eurot väärt keskkaitsjaks tituleeritud Kalidou Koulibaly, kes saatis palli erakordselt õnnetu puutega oma ristnurka ja kinkis Juventusele võidupunktid.

Juventus - Napoli  4:3 (2:0)
16. Danilo, 19. Gonzalo Higuain, 62. Cristiano Ronaldo, 90+2. ov. Kalidou Koulibaly - 66. Kostas Manolas, 68. Hirving Lozano, 81. Giovanni Di Lorenzo

Milan - Brescia 1:0 (1:0