Juubilar Maradona soovib pandeemia kadumist ning Gimnasia ja Napoli tiitleid (0)

Diego Maradona. Foto: La Plata Gimnasia Twitter

Üks kõigi aegade parimaid jalgpallureid Diego Maradona tähistab täna oma 60. sünnipäeva. Ta soovib, et koroonapandeemia kaoks ning et La Plata Gimnasia ja Napoli võidaksid üle pika aja meistritiitli.

Il Corriere dello Sport küsis Maradonalt, milliseid kingitusi meeldiks vutilegendile saada. "Endale ei soovi ma midagi. Tahaksin, et see mõrvarlik pandeemia läheks ära," alustas maailmameister.

"Ta võiks jätta kõik rahule, eriti need riigid, need rahvad ja need lapsed, kes on liiga vaesed, et end kaitsta. Samuti soovin, et nii siin Argentinas kui ka paljudes muudes maailma piirkondades alistataks nälja ja tööpuuduse viirused, mis inimeste väärikust alandavad."

REKLAAM

Jalgpalliteemale liikudes rääkis Maradona, et tema juhendatav Gimnasia võiks võita rohkem kui 90-aastase pausi järel Argentina meistritiitli ning tema endine koduklubi Napoli võiks tulla kolmandat korda Itaalia meistriks. Eelmised kaks Napoli triumfi tulid ajal (1987, 1990), kui Maradona oli seal ise võtmemängija.

"Kui on tõsi, et kaks ei jää kunagi kolmandata, siis tahaksin, et Napoli võidaks ruttu järgmise meistritiitli. Ma jälgin neid ja mulle meeldib see meeskond," ütles argentiinlane.

Tal oli ka sõnum Napoli praegusele peatreenerile Gennaro Gattusole: "Kallis Gattuso, jätka samas vaimus, koos oma südikuse ja oskusega jalgpalli mängida. Toetan sind ja tahan sulle midagi öelda: on inimesi, kes uhkustavad sellega, et nad on mänginud Barcelonas, Real Madridis või Juventuses. Mina olen aga uhke, et olen olnud osa Napolist. Loodan, et ühel päeval saad ka sina niimoodi öelda."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK