Jürgens oli karikavõistlustel taas täpne, kuid poolfinaaliuks jäi suletuks (Roma edasi!) (0)

Oliver Jürgens tegi karikavõistlustel taas skoori. Foto: torinofc.it

Itaalias pallivad Oliver Jürgens ja Martin Vetkal olid võistlustules Primavera karikavõistlustel. Torino hingekirja kuuluv Jürgens sai 2:4 kaotusmängus kirja tabamuse.

Torino U19 meeskond langes Itaalia karikavõistluste veerandfinaalis konkurentsist, kui Genoa eakaaslastele jäädi alla tulemusega 4:2. Sealjuures alustas Torino võimsalt: avavärava skooris ka eelmises ringis täpsust näidanud Oliver Jürgens, kes koolitas kaitsjad ära ning seejärel saatis mänguvahendi ristnurka. Vaata kohtumise tipphetki Torino kodulehelt (Jürgensi väravaolukord alates 00:32).

Roma U19 ning Martin Vetkal sammusid seevastu karikale lähemale ehk poolfinaali, sest Napoli U19 võistkonnast saadi jagu tulemusega 2:1. Eestlane mängu ei pääsenud.

Henri Anieri koduklubi Muangthong United sai Tai karikavõistluste kaheksandikfinaalis 1:2 kaotuse liigas liidrikohta hoidvalt Buriram Unitedilt ning langes konkurentsist. Anier koosseisu ei kuulunud.

Rocco Robert Sheinita Utrecht sai Hollandi kõrgliigas 1:0 võidu Excelsiori üle. Duelli ainsa tabamuse lõi 23-aastane kreeklane Anastasios Douvikas juba 6. minutil. Hooaja kaheksanda võidu teeninud Urecht hoiab 18 kohtumise järel 7. tabelirida.