Joao Felix söötis Atletico Madridi kindla võiduni (+ Real Betis ja Elche) (0)

Hispaania kõrgliiga avavooru viimased kohtumised tõid endaga kaasa eriilmelisi tulemusi. Päeva avasid väravateta viiki mänginud Athletic Bilbao ja Mallorca, seejärel sai Getafe Atletico Madridilt korralikult sugeda. Päeva lõpetasid Real Betis ja Elche.

Athletic Bilbao kangutas Mallorca vastu hoolega: pallivaldamine oli nende kasuks 64/36. Ka pealelööke kogunes 23, kuid külaliste postide vahel olnud Predrag Rajkovic sai Athletic Bilbao turmtulega ülisoliidselt hakkama. Tasuks 0:0 viik.

Getafel külas käinud Atletico Madrid läks mängu juhtima 15. minutil, kui karistusala joonelt kõmmutama pääsenud Alvaro Morata saatis palli kindlalt posti kõrvale. Teisel poolajal näitas Morata veelgi paremat hoogu, saates palli kindlalt esimesse ristnurka. Atletico Madridi 3:0 võidu vormistas Antoine Griezmann 75. minutil. Kusjuures kõikidele tabamustele tegi eeltöö Joao Felix.

Real Betist külastanud Elche jäi kiirelt täbarasse olukorda: juba 16. minutil sai viimase mehena vea teinud John Donald punase kaardi. Sellele vastas Real Betis esialgu kahe tabamusega, skoori tegid Borja Iglesias ja Juanmi. Teise poolaja keskpaigas toimetas Juanmi lahtiseks jäänud palli kolmandat korda võrku ning tõi omadele 3:0 võidu.

Atletico Madrid tõusis tabeli tippu, sama väravate vahe on ka Villarrealil ning Real Betisil.

Athletic Bilbao - Mallorca 0:0

Getafe - Atletico Madrid 0:3 (0:1)