Jatta viis karikasarjas oma kahe väravaga Viborgi järgmisesse ringi (0)

Tänavu suvel Paide Linnameeskonnast Viborgi siirdunud Alassana Jatta jätkab Taanis resultatiivselt, kui karikasarja teises ringis sai ründaja kahel korral jala valgeks.

20-aastane Gambia ründaja alustas Taani tugevuselt viienda liiga klubi, Sönderborgi vastu kohtumist algkoosseisus. Viborg läks kohtumist 34. minutil juhtima, kolm minutit hiljem oli Jatta täpne ning 2:0 eduseisus mindi vaheajale.

49. minutil suurendas Jatta mänguseisu ning 79. mänguminutil löödi seisuks 4:0, millega kohtumine ka lõppes. Jatta sai kirja täismängu.

Taani esiliigas ollakse hetkel seitsme mängu järel teisel positsioonil. Liidritest jäädakse ühe vähem peetud mängu tõttu vahe kolm punkti.