Jälle see teismeline! Dortmund sõidab Pariisi eduga (väravad!) (0)

Talvepaus üle elatud, naasis Meistrite liiga kohe esimesel õhtul lavale kahe suure etendusega. Edu saatis kodus mänginud Dortmundi Borussiat ja Atletico Madridi.

PSG-d võõrustanud Dortmund jättis esimesel poolajal võimalused kasutamata, aga Erling Braut Haaland leidis lõpuks ukse ikkagi üles. Esimesele oli Neymaril vastus olemas, aga siis virutas norrakas 18 meetrilt palli ristnurga poole ja Dortmund reisib Pariisi 2:1 eduga.

Õhtu teises matšis sai oma tahtmise Atletico Madrid. Varane surve kulmineerus Saul Niguezi väravaga ja ülejäänud 90 minutit keskendusid võõrustajad kaitsmisele. Valitsev meister Liverpool jäigi nullile ja peab nüüd koduplatsil sotid selgeks tegema.

Korduskohtumised peetakse neis paarides 11. märtsil ehk kolme nädala pärast.

Atletico Madrid - Liverpool 1:0 (1:0)