Jalgpalligeeniuse auhind anti ajaloos esmakordselt üle naiste koondise mängul (0)

Naiste koondise mängu eel anti üle jalgpalligeeniuse tiitel. Foto: Hendrik Osula

Alates 2002. aastast jalgpalligeeniuse (ja -jobu) auhinda välja andev Eesti fänniühendus Jalgpallihaigla andis eilsel Eesti - Läti naiste maavõistlusel üle 2019. aasta geeniuse tiitli, mille pälvis EJL-i kogukonnajuhtide programm.

Traditsioonilisel annab Jalgpallihaigla jalgpalligeeniuse tiitli üle hooaja esimesel koondise kodumängul ning esmakordselt tehti seda naiste koondise mängul, mis tõenäoliselt jääb ühtlasi viimaseks sel aastal Eestis koos pealtvaatajatega toimuvaks koondisematšiks.

Jalgpallihaigla juhatuse esimees Aivo Averin selgitas Jalgpallihaigla Facebooki lehel, et kogukonnajuhid said autasu, sest tegemist on parima asjaga, mis Eesti jalgpallis viimase 10 aasta jooksul juhtunud on, kui Tarmo Rüütli vägitükid ja Konstantin Vassiljevi väravad kõrvale jätta.

"Ühe aasta jooksul suudeti kasvatada meistriliiga publikunumbreid ja ka seltsielu klubide ümber läks keema, seda eeskätt just tänu tublidele inimestele, kellele kogukonnajuhi ametikoht ei ole mitte rahanumber, mis igal kuul kindlal päeval laekub kontole, vaid igapäevane töö, mis toob sära palgele nii töötajale kui neile, kelle pärast tööd tehakse," kirjutas Averin. Ta jätkas: "Jalgpalliliidu kogukonnajuhtide programm on lennanud kõrge ja uhke kaarega. Loodame vaid, et seda lendu jätkuks. Jalgpalligeenius 2019 – EJL kogukonnajuhtide projekt!"

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK