Itaalia tiitlikaitsja alustas hooaega meeltlahutava võiduga (0)

Ante Rebici duubel kindlustas Milanile punktid. Foto: Scanpix / AP Photo / Antonio Calanni

Itaalia valitsev meister AC Milan lasi end uue hooaja alustuseks Udinesel avapoolajal üllatada, kuid teisel poolajal jäeti võidupunktid kindlalt koju.

Udinese asus San Sirol juba 2. minutil nurgalöögi järel juhtima, aga Milan leidis vastused õige kiiresti, asudes 15. minutiks ise ette. Nagu poolaja alguses, nii ka lõpus leidis aga Udinese pealöögiga väravavõrgu üles ja nii sammuti riietusruumidesse 2:2 viigiseisul.

Teisel poolajal läks Milan siiski oma teed, kui kohe poolaja esimesel minutil viis Brahim Diaz nad juhtima ja hiljem tegi ta eeltöö Ante Rebici teisele tabamusele, mis vormistas lõppseisuks 4:2.

Atalanta alustas uut hooaega võõrsil Sampdoria vastu 2:0 võiduga. Avapoolaja keskel lõpetas Rafael Toloi kena kombinatsiooni paarilt meetrilt lihtsa löögiga ning kohtumise lisaminuteil kindlustas võidu Ademola Lookmani debüütvärav kiirrünnakul.

AC Milan - Udinese  4:2 (2:2)
11. pen. Theo Hernandez, 15., 68. Ante Rebic, 46. Brahim Diaz - 2. Rodrigo Becao, 45+4. Adam Masina

Sampdoria - Atalanta  0:2 (0:1)