Inglismaa koondise kaitsja palus rassismi tõttu oma perekonnal Venemaale mitte tulla (3)

Foto: peoplespostmedia.com

Inglismaa koondise kaitsja Danny Rose on veendunud, et Venemaal vohab MM-i ajal rassism. Seetõttu ta palus ka oma perekonnal mitte koha peale tulla.

Rose sõnas intervjuus Standardile, et on rassismi osas alla andmas, sest ei suuda midagi selle vastu enam ette võtta. FIFA karistused on tema sõnul "naeruväärsed" ja "vastikud". Venemaa jalgpalli on juba aastaid rassismijuhtumid laastanud. Viimati sai kohalik alaliit 25 000 eurot trahvi, kui rassistlike hõigetega märtsis prantslasi kostitati. 

"Enda pärast ma ei muretse, aga oma perekonnale ma ütlesin, et nad ei tuleks MM-ile. Ma ei taha nende turvalisuse pärast muretseda samal ajal kui peaksin mänguks valmistuma. Kui minuga midagi juhtuks, siis poleks see midagi selle kõrval kui keegi midagi minu perekonnale teeks," oli Tottenham Hotspuri 27-aastane vasakkaitsja üllas.

"Minu isa oli endast väljas, seda oli tema häälest aru saada. Ta ütles, et see võib olla tema viimane võimalus mind kunagi MM-il näha. See oli emotsionaalne ja kurb, aga nii see kahjuks on. Kuidagi sai Venemaa MM-i korraldusõiguse ja me peame selle teadmisega elama," oli Rose nõutu.

REKLAAM

3 kommentaari

Neeger   •  
(37.157.97.***)
Danny Rose on ise üks väike rassistinärakas.
Appi   •  
(2001:1530:1010:1dfd:fb.***)
Neeger elab aafrikas
to Neeger & Appi   •  
(195.50.194.***)
Kuulge, Delfi kommentaarium ja EKRE sõpside klubi on siiski mujal.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK