Inaki Williamsi ainutabamus kupatas Kollase Allveelaeva madalikule (0)

Inaki Williamsi ainuvärav viis Athletic Bilbao 1:0 võiduni Villarreali üle. Bilbao tõusis võidu järel viiendale kohale. Foto: Scanpix / Javier Zorrilla / EPA

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 12. mänguvoorus alistas Athletic Bilbao 1:0 Villarreali.

Võitlusliku kohtumise ainuvärav sündis teisel poolajal, 59. minutil. Bilbao keskväljamees Raul Garcia keeras keskringis Villarreali mängija ära, andis ideaalse läbisöödu Inaki Williamsile, kes lõpetas üks-üks olukorra kindlalt. Kohtumise vältel oli Bilbao meestel veel mitmeid võimalusi, kuid eduseis jäi suurendamata.

Võidupunktid tõstsid Bilbao punktisumma 21 silmale. Tabelis annab see viienda koha. 12. vooru viimases kohtumises lähevad vastamisi liigatabeli neljas ja kuues võistkond ehk Real Sociedad ja Real Betis. Bilbao säilitab oma positsiooni, kui Betis ei võida. Muidu langetakse kuuendaks. Villarreal on 18 punktiga kaheksandal kohal.

Athletic Bilbao - Villarreal  1:0 (0:0)