Igonen Florasse ei naase ja jätkab vana koduklubi juures (+ Tamm, Vihmann, Beglarišvili) (0)

Matvei Igonen. Foto: Brit Maria Tael

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt andis teada, et tõenäoliselt Matvei Igonen uueks hooajaks meeskonda ei naase, sest tema tegelik koduklubi Lilleström soovib teda enda juurde jätta.

Igonen liitus Floraga suvel ja näitas hooaja teises pooles väga head vormi. Kuivõrd Lilleströmi senine esiväravavaht Marko Maric liitus hiljuti Houston Dynamoga, siis on neil Igoneni jätkamise osas huvi olemas.

"Lilleström on selgelt öelnud, et nad tahavad teda sinna ja sealt edasi, mis täpselt saab, raske öelda," kinnitas Hurt.

Kui Igonen liitus Lilleströmist Floraga, siis vastupidine laen oli Joonas Tammel. Tema agent Harri Ojamaa sõnas, et tõenäoliselt jätkab ta oma karjääri välismaal.

REKLAAM

Samuti otsib Ojamaa uut töökohta Madis Vihmannile, kel on küll Šotimaa klubi St. Johnstone'iga kehtiv laenuleping, aga ta seal eriti mänguaega ei saa. "Ta on ikkagi Eesti koondislane, kes peab mängima," kommenteeris Ojamaa.

Floraga on kehtiv leping ka Zakaria Beglarišvilil, kelle tulevik on jätkuvalt lahtine. Ka temale otsitakse endiselt võimalusi välismaalt.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK