Hooaja esimene penalti Tulevikku punktideni ei aidanud (0)

Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 23. voorus võõrsil 2:1 võidu Viljandi Tuleviku üle.

Skoori avas Yann Michael Yao. Teise poolaja alguses teenis Tulevik oma hooaja esimese penalti, millest Kaimar Saag viigistas. Paide võiduvärava lõi 76. minutil Andre Frolov.

Tulevik sai kuuenda järjestikuse kaotuse. Nendest kuuest kaotusest viis on minimaalsed.

Mitteametlik protokoll:

11. augustil kell 15.00 Viljandi linnastaadionil

Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond  1:2 (0:1)
55. pen. Kaimar Saag - 32. Yann Michael Yao, 76. Andre Frolov

Väravasöödud: 55. David Onyeanula - 32. Kristofer Piht, 76. Yann Michael Yao
Hoiatused: 28. Kaimar Saag, 40. Martin Allik, 60. Ridwan Babatunde - 54. Martin Kase
Mänguolud: +19, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.