Hollandiga madistanud Kallaste Poola esiliigas mängu ei saanud (0)

Ken Kallaste peal, Juventuse 75 miljoni mees Matthijs de Ligt all. Foto: Oliver Tsupsman

Esmaspäeval Eesti rahvuskoondise särgis Hollandi maailmanimedega mõõtu võtnud Ken Kallaste koduklubis minuteid ei teeninud.

Kui Hollandi vastu tegi 31-aastane vasakkaitsja kaasa 90 minutit, siis tänases - nagu ka eelmises viies - koduklubi mängus talle mänguaega ei antud. Neist mängudest on Tychy saanud neli võitu ja ühe viigi, täna alistati teise üleminuti väravast Suwalki 2:1. Kaheksa vooru järel ollakse tabelis seitsmendal real.

Pingirolliga pidi Šotimaal leppima ka Madis Vihmann, kelle St. Johnstone teenis võõrsil väärt viigipunkti Aberdeeni vastu. Võõrustajad läksid 28. minutil 1:0 ette, kuid poolajaks näitas tabloo juba 1:1 viiki. Viiest mängust on Johnstone'il teenitud kolm viigipunkti. Vihmann ei ole osalenud viimases kolmes mängus.

Teist vooru järjest jäi Bulgaarias varumeheks Artjom Artjunin, kuid Veliko Tarnovo Etar kaotas teise poolaja väravatest Ludogoretsile 0:2. Etar on esimesest üheksast mängust võitnud vaid ühe ja hoiab 14 meeskonna hulgas 12. kohta.