Hoffenheim murdis maha meeskonna, kes oli tänavusel hooajal vaid Bayernile kaotanud (0)

Hoffenheim murdis Kölni maha. Foto: Scanpix / Jan Hübner / imago images

Saksamaa kõrgliigas lõppes Kölni viiemänguline kaotuseta seeria, kui kaheksanda vooru avamängus jäädi võõrsil Hoffenheimile alla 0:5. See oli Kölni teine kaotus tänavusel hooajal, esimene saadi tiitlikaitsjalt Müncheni Bayernilt.

Hoffenheim lõi esimesel poolajal ühe ja teisel koguni neli vastuseta väravat. Kohtumise saatus otsustati teise poolaja alguses, kui lühikese aja jooksul sahistati kaks korda. Ihlas Bebou säras kahe väravaga, ühega panustasid Christoph Baumgartner, Dennis Geiger ja Stefan Posch.

Enne kaheksandat vooru kuuendal kohal olnud Köln langes seitsmendaks, ehkki rohkem mänge reedel kavas polnud. Ülejäänud mängud toimuvad laupäeval ja pühapäeval. Kuna Kölni väravate vahe läks suure kaotuse tõttu miinusesse, möödus neist Berliini Union. Hooaja kolmanda võidu saanud Hoffenheim kerkis aga kaheksandaks, kaotades nüüd Kölnile ühe punktiga.

Köln on nüüd pidanud kaheksa kohtumist, neist neli kodus ja neli võõrsil. Kodus on saadud koguni kümme punkti (kolm võitu, viik Lepizigiga), kuid võõrsil vaid kaks punkti (kaotused Bayernile ja Hoffenheimile, viigid Freiburgi ja Frankfurti Eintrachtiga).

Hoffenheim - Köln 5:0 (1:0)
31., 49. Ihlas Bebou, 51. Christoph Baumgartner, 74. Dennis Geiger, 87. Stefan Posch